STRONA W BUDOWIE

Magdalena Cieślicka

DYREKTORKA
SŁONECZNIKOWEGO
PRZEDSZKOLA W KOBYLNICY

W 2013 r. dołączyłam do zespołu Fundacji Kaszubskie Słoneczniki.

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Pedagogiki opiekuńczo – wychowawczej  oraz studia podyplomowe w zakresie Pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej.

Będąc dyrektorem przedszkola staram się, aby jego kadra z przyjemnością i zaangażowaniem przychodziła do pracy. Tworzę miejsce, w którym liczy się zdanie każdego. Dziecko, jego poczucie bezpieczeństwa to dla mnie priorytet. Uważam, że nauczyciel, który chętnie przychodzi do pracy jest w stanie poświęcić wiele, aby dzieci były szczęśliwe, otoczone troską i prawidłowo się rozwijały.

Ewelina Skuza

WYCHOWAWCZYNI
BIEDRONKI

NAUCZYCIELKA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Jestem  pełna energii nauczycielką w Słonecznikowym Przedszkolu w Kobylnicy. Z wykształcenia jestem pedagogiem, a z serca prawdziwą pasjonatką edukacji przyrodniczej. Moje zajęcia nie są tylko lekcjami – to prawdziwe przygody dla maluchów, które prowadzę z ogromnym zaangażowaniem.

      Moja szczególna miłość do natury wyróżnia mnie spośród innych. Dzięki temu zajęcia przyrodnicze stają się fascynującym doświadczeniem dla dzieci. Lubię wyjść poza przedszkolne  mury i organizować terenowe lekcje, przybliżając przedszkolakom piękno otaczającego świata.

     Po godzinach pracy angażuję się również w animację dziecięcą, odnajdując radość i satysfakcję w tworzeniu niezapomnianych chwil dla najmłodszych. Mój talent w facepaintingu sprawia, że dzieci uwielbiają nie tylko moje zajęcia, ale także magiczne transformacje na swoich buziach. Nie jestem tylko nauczycielką, jestem przede wszystkim kreatywną duszą, która przynosi do przedszkola niepowtarzalną energię i pasję.

Anna Puć

WYCHOWAWCZYNI
BIEDRONKI

NAUCZYCIELKA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

W „Słonecznikowym Przedszkolu” w Kobylnicy pracuję od 2021 r. 

Moim podstawowym celem w pracy z dziećmi jest zapewnienie im bezpieczeństwa, a także stworzenie ciepłej i miłej atmosfery. Zawsze staram się dostrzegać indywidualne potrzeby i zainteresowania dziecka oraz wspierać jego harmonijny rozwój.
 
W mojej pracy największą nagrodą dla mnie jest widok uśmiechniętego dziecka, który cieszy się z własnych sukcesów (zdobytych umiejętności), a także z radością wraca do przedszkola. 
 
W wolnym czasie uwielbiam czytać książki. 

Justyna Kwaśniewska

WYCHOWAWCZYNI
ŻABKI

NAUCZYCIELKA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Pracę w Fundacji Kaszubskie Słoneczniki rozpoczęłam w 2013 roku najpierw jako opiekunka w żłobku, a następnie nauczyciel przedszkolny oraz terapeuta Metody Integracji Sensorycznej. 
Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i satysfakcji.

Podziwiam ich spontaniczność, ciekawość świata oraz entuzjazm. Moim głównym celem jest organizowanie miejsca i czasu tak, aby dzieci czuły się bezpiecznie i z chęcią przychodziły do przedszkola oraz wychodziły z niego szczęśliwe i uśmiechnięte.

Anita Hendrych

WYCHOWAWCZYNI
ŻABKI

NAUCZYCIELKA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Swoją drogę zawodową rozpoczęłam w Fundacji Kaszubskie Słoneczniki w 2014 r. jako opiekunka dziecięca w żłobku, obecnie pracuję na stanowisku nauczycielki przedszkola.      
                                        
Jako wychowawca staram się podążać za dzieckiem, rozumieć jego potrzeby i emocje. Pamiętam, że tworzymy grupę, w której każdy jest inny i wyjątkowy, traktujemy się po partnersku, staramy się przestrzegać ustalonych zasad.  
                                                                                           W mojej pracy bezcenny jest uśmiech, ciepło, szczerość, bliskość dziecka, które dają mi energię do działania i dalszego rozwoju.                                  
W wolnym czasie lubię spacerować po lesie, słuchać muzyki, spędzać czas z rodziną.

Marta Pietrzak

WYCHOWAWCZYNI
KOTKI

NAUCZYCIELKA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

„Uśmiech otwiera serca i wygładza duszę” Robin Sharma
– myśl, którą kieruję się w życiu i w pracy z dziećmi.
 
Ukończyłam studia magisterskie na Akademii Pomorskiej w Słupsku. Pracę w Słonecznikowe Przedszkolu rozpoczęłam w 2014 r. Obecnie jestem wychowawczynią w najmłodszej grupie, prowadzę również zajęcia taneczne. W kontaktach z dziećmi opieram się na zbudowaniu zaufania i poczucia bezpieczeństwa. Bardzo istotne jest dla mnie kształtowanie w dzieciach samodzielności oraz wiary we własne siły. 
 
Jestem osobą otwartą z poczuciem humoru. Prywatnie mama nastolatki, miłośniczka teatru, muzyki, motoryzacji, podróży i kotów.

Joanna Czaja

WYCHOWAWCZYNI
KOTKI

NAUCZYCIELKA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Jestem absolwentką studiów magisterskich: pedagogika wczesnoszkolna i terapia pedagogiczna. Pracę w Słonecznikowym Przedszkolu rozpoczęłam w 2015 r.

W codziennej pracy chętnie stawiam przed dziećmi wyzwania, aby odkrywały swoje możliwości, nabierały śmiałości, uczyły się samodzielności i mogły być dumne z siebie. Jako nauczyciel uwielbiam śledzić postępy naszych przedszkolaków. Obserwować i uczestniczyć w ich rozwoju.

Prywatnie mama i wielbicielka kotów.

Katarzyna Gadzińska

OSOBA WSPOMAGAJĄCA

Moja praca rozpoczęła się w Słonecznikowym żłobku w Kobylnicy od 2013 r. Obecnie pracuję w przedszkolu jako osoba wspomagająca.
 
Prywatnie jestem szczęśliwą mężatką i mamy 3 letniego synka. 
 
Jestem osobą pogodną, życzliwą, kontaktową, odpowiedzialną i punktualną. Interesuje się literaturą kryminalną i romansami. Praca z dziećmi daje mi dużo radości i satysfakcji.

Patrycja Chowaniec

OSOBA WSPOMAGAJĄCA

Lubię pracę z dziećmi. Daje mi ona mnóstwo radości i satysfakcji przede wszystkim wtedy gdy dzieci odwdzięczają się radością i zaufaniem. Radość dziecka jest dla mnie wielką nagrodą. Staram się być dla dzieci zawsze pogodna, serdeczna, godna zaufania i uśmiechnięta.


Agnieszka Wieczorkowska

SEKRETARIAT


….

Marta Mordal

PSYCHOLOG


………

Żaneta Chrzanowska

LOGOPEDA


……….

Monika Zalewska

PREZES
ZARZĄDU
FUNDACJI
KASZUBSKIE
SŁONECZNIKI

Katarzyna Patoleta

CZŁONEK
ZARZĄDU
FUNDACJI

KASZUBSKIE
SŁONECZNIKI

Magdalena Borkowska

PRACOWNIK
ADMINISTRACYJNY

Joanna Żuraw

SPECJALISTKA DS. PROMOCJI

Ukończyłam Wzornictwo Przemysłowe i menadżerskie studia
podyplomowe z Zarządzania Instytucjami Kultury. Od lat zajmuję się
promocją i organizacją wydarzeń kulturalnych. Byłam lokalną animatorką
kultury. Interesuję się komunikacją oraz sztuką wizualną. Uwielbiam
tworzyć nowe produkty i usługi, w oparciu o głębokie zrozumienie
problemów i potrzeb dzieci. Jestem szaloną optymistką, która kocha…
kapelusze. Staram się być zawsze otwarta na ludzi, kreatywna i
uśmiechnięta. W 2021 roku dołączyłam do zespołu Fundacji Kaszubskie
Słoneczniki jako specjalista do spraw promocji i fundriasingu.